Skip to content

Taneční setkávání – Tanec pro dospělé

Pro dospělé (respektive starší 17 let), kteří také chtějí tančit a neměli nikdy odvahu, nebo tančili a chtějí znovu hledat vlastní sebevyjádření pohybem či podpořit kondici nebo se jen vyrelaxovat. Pro všechny bez rozdílu předchozí taneční zkušenosti.

ELEGANCE V POHYBU – pravidelná taneční setkávání

otevřeno všem starším 17 let bez rozdílu věku, zkušeností či pohlaví
cca 1 x za 14 dní vždy ve středu 19. 45 – 20.45 Sokolovna Únětice

Hodiny jsou zaměřeny na kultivaci vlastního tanečního pohybu skrze vybrané pohybové principy, rytmiku, vlastní pohybové vyjádření v rámci řízené taneční improvizace či cvičení pohybové paměti prostřednictvím vybraných choreografických sekvencí nebo skladeb.

Nedílnou součástí těchto tanečních lekcí je formování a příprava těla uvolněním a následným znovuzpevněním a protažením svalů, uvědomělou kontrolou opěrného systému včetně hledání nápravy eventuálních blokací páteře a špatného držení těla.

Cílem je nalezení či prohloubení osobité elegance vlastního tanečního pohybu, kterou lze uplatnit při jakékoliv taneční příležitosti a zároveň se tancem zrelaxovat a nabít energií.

Tančí se na podlaze i na vlastních nohou naboso (v ponožkách) v pohodlném oblečení… pod vedením Zuzany Smugalové.

termíny září – prosinec 2021
15. 9, 29. 9., 13.10, 27.10, 10.11., 24. 11., 8. 12.

cena 150,- Kč/ setkání

Budeme skrze vedený koncept spontánní tančírny věnovat jak zvyšování kondice, tak formování a kontrole správného postavení těla a kompenzačnímu využívání vedeného pohybu. A hlavně budeme tančit pro radost i relaxaci!

 

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com