Skip to content

Taneční setkávání – Tanec pro dospělé

Pro dospělé (respektive starší 17 let), kteří také chtějí tančit a neměli nikdy odvahu, nebo tančili a chtějí znovu hledat vlastní sebevyjádření pohybem či podpořit kondici nebo se jen vyrelaxovat. Pro všechny bez rozdílu předchozí taneční zkušenosti.

ELEGANCE V POHYBU – pravidelná taneční setkávání

otevřeno všem starším 17 let bez rozdílu věku, zkušeností či pohlaví
cca 1 x za 14 dní vždy v úterý 20.30 – 21.30 Sokolovna Únětice

Hodiny jsou zaměřeny na kultivaci vlastního tanečního pohybu skrze vybrané pohybové principy, rytmiku, vlastní pohybové vyjádření v rámci řízené taneční improvizace či cvičení pohybové paměti prostřednictvím vybraných choreografických sekvencí nebo skladeb.

Nedílnou součástí těchto tanečních lekcí je formování a příprava těla uvolněním a následným znovuzpevněním a protažením svalů, uvědomělou kontrolou opěrného systému včetně hledání nápravy eventuálních blokací páteře a špatného držení těla.

Cílem je nalezení či prohloubení osobité elegance vlastního tanečního pohybu, kterou lze uplatnit při jakékoliv taneční příležitosti a zároveň se tancem zrelaxovat a nabít energií.

Tančí se na podlaze i na vlastních nohou naboso (v ponožkách) v pohodlném oblečení… pod vedením Zuzany Smugalové.

termíny do června  2018:
20.3., 3. 4. , 17.4., 24.. 4., 15. 5., 22. 5., 5. 6., 12. 6.

 

cena 100,- Kč/ setkání

V jarním semestru se budeme skrze vedený koncept spontánní tančírny věnovat jak zvyšování kondice, tak formování a kontrole správného postavení těla a kompenzačnímu využívání vedeného pohybu. A hlavně budeme tančit pro radost i relaxaci!

 

 

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com