Skip to content

Podzimní fantazie 2015

Podzimní fantazie 2015 published on


KE STAŽENÍ: Organizační informace pro účastníky Studia Po špičkách

Festival Podzimní fantazie je otevřenou nesoutěžní přehlídkou scénického tance a pohybového divadla dětí a mládeže v Jablonci nad Nisou. Účastní se jí soubory z celé České republiky a její hlavní program se koná v krásném prostředí  Městského divadla Jablonec.
Přehlídka je již mnoho let jedinečná a proslulá svými výtvarnými dílnami, ve kterých pod vedením zkušených výtvarných pedagogů mladí tanečníci přenášejí na papír svoje pocity z vlastního či zhlédnutého tance.
Setkávání pedagogů a choreografů scénického tance a pohybového divadla a dětí, které se tomu oboru zájmové činnosti věnují, je nenahraditelné. Setkávání v Jablonci nad Nisou nese cenné plody přátelství, vzájemné inspirace a obohacování nejen souborů, které se jich účastní, ale i výtvarníků, kteří vedou dětské výtvarné dílny a přinášejí svůj pohled na dětský tanec a v neposlední řádě jablonecké veřejnosti, pro kterou jsou přehlídková představení určená.

KE STAŽENÍ: Program Podzimní Fantazie 2015

V letošním roce budou výtvarné dílny inspirovány výtvarným uměním, hudbou, architekturou, tancem a dalšími složkami umění, které děti potkají v Jablonci nad Nisou.Výtvarná díla bychom rádi opět předali na přehlídkovém představení divákům. Odnesou si tak nejen zážitek z tance, ale i výtvarné dílo.

 

 

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com