Skip to content

letní soustředění 2015

 24.- 28.srpna 2015, Únětice a Roztoky


 Soustředění před začátkem školního roku je ideálním startem do nové práce.
Kromě fyzického připravení těla, je zde prostor pro individuální taneční potřeby
a především velký potenciál nových společných inspirací k další tvorbě. 

První veřejná prezentace práce TS Po špičkách v novém školním roce 2015/ 2016, bude hned v prvním týdnu školy


VĚNUJTE PROSÍM, POZORNOST NÁSLEDUJÍCÍM INFORMACÍM

 • Soustředění bude letos probíhat formou “příměstského tábora”, především v sále Sokolovny Únětice, kde bude zajištěn i oběd.
 • Soustředění bude každý den od 9 do 18.00 s obsahem: 4 hodiny tance + inspirativní program v rozvrhu dle aktuálních potřeb.
 • Hlavní náplní bude aktivní (taneční a pohybová) příprava a hledání inspirace pro tvorbu pro následující školní rok v kombinaci s výlety do přírody nebo za kulturou.
 • Prosím, aby účastnice měli zvláštní oblečení na tancování (trénink) a zvlášť mimo sál (civil do města/ přírody/ cesty busem apod.).
  Z hygienických důvodů není vhodné aby tanečnice chodily celý den v tom, v čem tancují. Tréninkový oděv si budou moci nechávat v šatně.
 • Pedagogické zajištění:
  Zuzana Smugalová – výuka tance a vedení společných inspirativních aktivit,
  Taťána Smugalová a Kristýna Štípková – pedagogický dozor
  lektor z jiného oboru (výtvarno/hudba/divadlo)  – bude upřesněno
 • První den soustředění 24. srpna 2015  proběhne v sále Sokolovny Únětice v 9.00.  SCHŮZKA S RODIČI v sále Sokolovny Únětice. Následně cca 15 min. proběhne informační schůzka s rodiči + seznámení s konečnou verzí programu soustředění.
  Pokud se nemůžete na tuto schůzku dostavit, prosím, kontaktujte mě, abychom to vyřešili individuálně.
 • Cena 1750,- včetně pitného režimu a obědů
  platba převodem na účet u Raiffeisen bank č. ú: 8799543028/5500, do zprávy pro příjemce, prosím, uveďte: značku LS – jméno a přímení tanečniceV případě, že budete chtít zaplatit v hotovosti, telefonicky mě kontaktujte a můžeme se domluvit.
  Vzhledem k reorganizaci  TS Po špičkách Vás musím požádat o úhradu celé částky do 10. srpna 2015. V případě nemoci tanečnice a jejímu nenastoupení k programu soustředění bude oproti lékařskému potvrzení celá částka vrácena. V jiných případech nelze kurzovné vrátit, nicméně lze převést platbu na jinou účastnici (náhradnici). V případě, že jste změnili rozhodnutí a soustředění se nebudete účastnit, dejte mi prosím, vědět obratem
 • V případě, že účastnice  soustředění trpí alergií na určité potraviny je vegetariánka, má specifickou dietu, prosím o UPOZORNĚNÍ ještě před začátkem soustředění (především kvůli zajištění obědů). Stejně tak budu ráda, když mě  předem upozorníte i na možné zdravotní komplikace (alergie, astma, rekonvalescence po nemoci), abych přizpůsobila program a věřím, že mi nezapomenete sdělit ani případná “bezinfekční” rizika (nedoléčená nakažlivá nemoc, styk s infekční osobou apod.), abychom se vyhnuli zbytečným komplikacím.

 • ZDE ODKAZ NA seznam přihlášených účastnic Letního soustředění Po špičkách 2015
  V tuto chvíli je Letní soustředění 2015 zcela naplněno.
  Pokud máte zájem být v náhradnících, kontaktujte mě, prosím, na e-mail: smugalova(zavinac)volny.cz


HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com